Інформацію оновлено 25.08.2016

 

 

Комунальне підприємство

«Міське управління справами»

Дніпропетровської міської ради

 

 

1. Адреса та графік роботи:

Адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, просп. Карла  Маркса, 75,

факс: 744-62-82, е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Графік роботи: з 9.00 до 18.00, прийом працівників підприємства з особистих питань відбувається кожний понеділок місяця.

 

2. Основна діяльність підприємства:

Дивіться в форматі .pdf

Дивіться презентацію КП «Міське управління справами»

 

3. Керівництво:

 

4. Структура підприємства з назвою структурних підрозділів

 

5. Працівники:

 

                                                                                                     Список                                                                             працівників Комунального підприємства Дніпропетровської міської ради "Міське управління справами"

станом на 01.12.2015

П.І.Б. Посада
з/п
УПРАВЛІННЯ
1 Геращенко Олександр Борисович директор
2 Култишева Тетяна Дмитрівна заступник директора
3 Малишев Юрій Іванович головний інженер
4 Ткаченко Віктор Іванович головний енергетик
5 Сіренький Петро Васильович головний фахівець з електрозв'язку 
6 Сергієнко Павло Прокопович провідний спеціаліст (інженер з охорони праці)
7 Пономаренко Тетяна Леонідівна провідний спеціаліст з кадрових питань
8 Молокова Ольга Анатоліївна провідний спеціаліст (юрисконсульт)
9 Тіпер Ніна Іванівна старший інспектор
10 Ігнатова Світлана Миколаївна старший інспектор
11 Малолетнєва Уляна Євгеніївна старший інспектор
ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ РОБОТИ
12 Алєксєєва Олена Вікторівна головний бухгалтер
13 Гончаренко Олена Михайлівна заступник головного бухгалтера
14 Кісенко Анжела Іванівна провідний спеціаліст (бухгалтер)
15 Бистрицька Анжела Леонідівна провідний спеціаліст (бухгалтер)
16 Даниленко Наталія Михайлівна провідний спеціаліст  (економіст)
17 Савінова Наталія Вікторівна провідний спеціаліст  (економіст)
ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
18 Ніконова Валентина Володимирівна начальник відділу
19 Товмашенко Роман Федорович провідний спеціаліст
ВІДДІЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
20 Хоменко Анатолій Антаолійлович начальник відділу
21 Головінов Сергій Іванович заступник начальника
22 Климович Олександр Олександрович електромонтер 
23 Левченко Олександр Олександрович електромонтер 
24 Гілля Микола Миколайович електромонтер 
25 Трофимченко Станіслав Олександрович електромонтер 
26 Саєнко Михайло Андрійович слюсар-сантехнік
27 Васильєв Олег Тимофійович слюсар-сантехнік 
28 Миргородський Віктор Миколайович слюсар-сантехнік 
29 Круть Вадим Леонідович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
30 Райков Олександр Володимирович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
31 Гулюків Валерій Васильович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
32 Карцев Юрій Анатолійович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
33 Єпіфанов Андрій Костянтинови робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
34 Парпуланський Федір Христофорович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
35 Семенча Микола Петрович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
36 Олійник Володимр Опаносович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
37 Рябуха Олена Василівна робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
38 Кирильченко Сергій Васильович робітник з комплексн.обслуг. і ремонту будинків
39 Єжова Катерина Василівна підсобний робітник
ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
40 Дудник Валерій Анатолійович начальник відділу
41 Кузьмина Ольга Олександрівна заступник начальника відділу
42 Зикова Олена Володимирівна завідувач господарством
43 Торікова Алла Олександрівна черговий бюро перепусток
44 Сіренька Ірина Андріївна черговий бюро перепусток
45 Дороненко Катерина Миколаївна комірник
46 Антонова Аліна Василівна прибиральник службових приміщень
47 Антонова Світлана Володимирівна прибиральник службових приміщень
48 Бевз Ольга Михайлівна прибиральник службових приміщень
49 Білецька Світлана Миколаївна прибиральник службових приміщень
50 Босих Валентина Іванівна прибиральник службових приміщень
51 Брановицька Любов Володимирівна прибиральник службових приміщень
52 Борисова  Олена Миколаївна прибиральник службових приміщень
53 Герасіна Ольга Йосипівна прибиральник службових приміщень
54 Герасимчук Тамара Іванівна прибиральник службових приміщень
55 Головня Тетяна Георгіївна прибиральник службових приміщень
56 Дащенко Тетяна Олексіївна   прибиральник службових приміщень
57 Денисенко Людмила Григорівна прибиральник службових приміщень
58 Євсега Юлія Вільямівна (декрет) прибиральник службових приміщень
59 Єгорова Марина Володимирівна прибиральник службових приміщень
60 Єршова Лідія Василівна прибиральник службових приміщень
61 Затона Раїса Іванівна прибиральник службових приміщень
62 Кирпенко Тетяна Василівна прибиральник службових приміщень
63 Кибук Світлана Миколаївна прибиральник службових приміщень
64 Киян Ніна Миколаївна прибиральник службових приміщень
65 Кіріченко Лідія Яківна прибиральник службових приміщень
66 Копачова Світлана Леонідівна прибиральник службових приміщень
67 Корній Людмила Павлівна прибиральник службових приміщень
68 Корнієнко Галина Василівна прибиральник службових приміщень
69 Корнілова Валентина Петрівна прибиральник службових приміщень
70 Кривошеєва Ніна Миколаївна     прибиральник службових приміщень
71 Лопатниченко Олена Олександрівна прибиральник службових приміщень
72 Лупан Віра Олексіївна прибиральник службових приміщень
73 Мацкевич Людмила Георгіївна прибиральник службових приміщень
74 Міщенко Віра Іванівна            прибиральник службових приміщень
75 Плахотник Ольга Адамівна прибиральник службових приміщень
76 Радіонова Олена Сергіївна прибиральник службових приміщень
77 Голат Людмила Леонідівна прибиральник службових приміщень
78 Салата Галина Іванівна       прибиральник службових приміщень
79 Самотолкова Валентина Іллівна прибиральник службових приміщень
80 Сидоренко Ольга Миколаївна прибиральник службових приміщень
81 Синетар Таісія Адамівна        прибиральник службових приміщень
82 Слісаренко Нонна Анатоліївна прибиральник службових приміщень
83 Cтароконь Світлана Миколаївна прибиральник службових приміщень
84 Таран Тетяна Леонідівна прибиральник службових приміщень
85 Хейло Феодосія Іванівна прибиральник службових приміщень
86 Чибісова Лідія Андріївна прибиральник службових приміщень
87 Шинкаренко Олександра Миколаївна прибиральник службових приміщень
88 Шумакова Любов Данилівна прибиральник службових приміщень
89 Яровикова Зоя Федорівна прибиральник службових приміщень
90 Давіденко Наталія Сергіївна робітник з благоустрою
91 Молод Лідія Миколаївна прибиральник територій
92 Гризунов Антон Миколайович  прибиральник територій
93 Дашкевич Лідія Василівна прибиральник територій
94 Матвієнкова Зоя Іванівна  прибиральник територій
95 Войталюк Наталія Василівна гардеробник
96 Кульчак Людмила Іванівна гардеробник

 

 

6. Статут

 

7. Фінансові плани підприємства:

Фінансовий план на 2016 рік з додатком

Фінансовий план на 2016 рік

 

8. Фінансові звіти підприємства:

Фінансові звіти за 2015 рік

Фінансовий звіт за 9 місяців 2015 року

Фінансовий звіт за I квартал 2015 року

 

9. Проведені відкриті торги

 Відкриті торги підприємством не проводились.

 

10. Проекти планів закупівель

Проект плану закупівель на 2016 рік

 

11. Закупівлі

Річний план закупівель на січень-лютий 2016р. (зі змінами)

Господарські договори станом на 06.04.2015

Річний план закупівель на 2016 рік І квартал (з додатком)

Річний план закупівель на 2016 рік (з додатком)